print("Hello, World!")

Jakub Kornatowski

Nazywam się Jakub Kornatowski i od ponad 3 lat zajmuję się projektowaniem i programowaniem aplikacji na urządzenia mobilne 📱 ⌚ . Od  dwóch lat głęboko i szczerze zakochany w języku Swift od Apple 🍏.

Piszę aplikację – które lubię, w technologii – którą znam, na urządzenia – które szanuje.

Jestem programistą z wyboru i pasji, dlatego piszę w języku który lubię i na urządzenia, z których uwielbiam korzystać. Uważam, że tylko świnia nie zmienia poglądów, więc nie wykluczam własnego rozwoju w dowolnej technologii, w której się zakocham ❤. No koncie posiadam kilka naklepanych projektów, część z nich nawet ujrzała światło dzienne w App Store. Pracowałem zarówno w dużych zespołach, jak i służyłem za jednoosobową armię tworząc aplikację od backend’u, przez REST API aż do Frontu.

Obecnie 👉 aspirujący przedsiębiorca, właściciel i założyciel firmy Qcoder, gdzie również piszę i tworzę swoje ulubione aplikacje, tym samym pomagając zrozumieć moim klientom świat tak, jakby był on programem komputerowym.

Blog ten tworzę z pasji do programowania, z miłości do pracy i z czystego fan-boy’stwa 😁.

Jeśli chcesz o coś zapytać, pogadać, whatever ➡ wal śmiało na Twitter: @jkornat, napisz do mnie na jkornatowski🙉qcoder.pl lub w komentarzach pod postami.

Miłego czytania!